• Alper TAŞÇI

  emirkazankaya@hotmail.com
  27 / 12 / 2020

  “Endüstri Mühendisi” Eğitimin uygulamalı olması beni fazlasıyla memnun etti. Verilen pratik taktikleri hemen uygulamaya başlayabiliyor ve hemen olumlu etkisini görebiliyorsunuz. Özellikle benim gibi meşgul kobi sahiplerini ve/veya yöneticilerini kısa sürede konuya hakim kılması müthiş. Reklam yönetimini kendiniz yapmayacak dahi olsanız, kişi ya da ajanslardan ne isteyeceğinizi biliyor konuma geliyorsunuz. Kendiniz ya da personeliniz yapacaksa da verilen püf noktaları hızlı sonuç getiriyor. E-ticaret ve dijital pazarlama ile artık KOBİ’lerin ne kadar güçlü olduğunu fark etmemi sağlayan Kürşat hocama çok teşekkür ediyorum.

 • Tuncay YILMAZ

  emirkazankaya@hotmail.com
  27 / 12 / 2020

  “Uluslararası İlişkiler Uzmanı” Sizden aldığım e-ticaret eğitimi ile birlikte çizdiğimiz strateji ve verdiğiniz taktikler kafamdaki tüm dağınıklığı ortadan kaldırdı. Tüm boşluklar doldu ve aldığım eğitim projemi tamamladı. Artık gözüm kapalı dijital dünyada kendime güveniyorum. Projemi hayata geçirir geçirmez sonuç almak ise anlatılamaz bir mutluluk. Çok teşekkür ediyorum ve başarılarınız devamını diliyorum.

 • Levent KILINÇ

  emirkazankaya@hotmail.com
  27 / 12 / 2020

  Kürşat hocamı tanıdıktan sonra ilk düşündüğüm şey: “keşke daha önceden dijital pazarlama eğitimine katılsaydım” oldu. Herşey geleneksel pazarlama ile benzer olur sanıyordum. Ancak satışsız geçen uzun süreler beni bu eğitime yönlendirdi. Konuyu İnternet’ten araştırdığım ve çevremden duyduklarım kadarıyla biliyordum. Tabi ki bunlar yeterli değilmiş. Boşuna zaman ve para kaybettiğimi anladım. Özellikle yanlış kurgulanmış dijital reklamlara geri dönüş alamadan binlerce lira harcamışım. Şimdiyse küçük dokunuşlarla reklam bütçemin 30-40 katı ciro yapıyorum. Bana bu keyfi yaşatan Kürşat hocama çok teşekkür ediyorum. E-ticaret ile ilgilenen herkese tavsiye ederim. “Jeoloji Mühendisi”

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:47/B Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İZMİR
0232 218 00 56
info@kursatkazankaya.com.tr
www.eticaretegitimi.net ©
X