BU EMSALSİZ EĞİTİMİ SİZE P.B. PAN BİLİŞİM EĞİTİM & DANIŞMANLIK FİRMASI SUNMAKTADIR.

P.B. PAN BİLİŞİM 2009 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Firmamız web tasarımı ve İnternet'ten pazarlama konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Kadrolu çalışanlarımız dışında Türkiye’de ilklerden olan bir organizasyona sahibiz. Web tasarım için kullanılan yazım dillerinin herbirinde uzman birçok webmaster ile freelance çözüm ortaklığımız bulunmaktadır. 2019 yılı itibariyle bünyesinde 1000'den fazla web sitesi tasarlanmış ve aktif olarak 500'den fazla web sitesini yönetmektedir. 2018 yılı itibariyle ise edindiği tüm kazanımları gerek gençlerin kariyerlerine katkıda bulunmak gerekse meşgul işletme sahiplerine yol göstermek amacıyla eğitim ve danışmanlık faaliyetlerine başlamıştır.

Eğitmen Dr. Müh. Kürşat Kazankaya Kimdir?

1980 Ardahan doğumludur. Lise eğitimini Aydın-Ortaklar Lisesinde tamamladıktan sonra 1997 yılında Trakya Üniversitesi-ÇMYO'da Boya-Baskı- Apre     bölümüne kaydoldu. Aynı yıl ASD ajansta (Genç FM-Genç TV) Reklam Departmanında işe başladı. Kısa sürede reklamcılığın inceliklerini kavraması ile başlayan keyfli ve başarılı serüven, paralelinde 1999 da ÇMYO'dan Okul birincisi olarak mezun olmasına dek sürdü.

1999 da Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Tekstil Mühendisliği bölümüne kaydoldu. Akşamları öğrenimine devam ederek mezun olduğu 2002 yılına dek çok uluslu iki şirkette (American Life(American İnternational Gruop)-Sales Agent ve Gruopama-satış temsilcisi) 1000'in üzerinde kişiyle satış görüşmeleri yaptı. Bu dönem içerisinde aldığı eğitimler ve saha uygulamaları ile çalıştığı şirketlerin satış listelerinde üst sıralarda yer aldı.

2003-2004 yıllarında (İstanbul-Gaziantep) Yedek Subay olarak askerlik görevini başarıyla tamamladı. Daha sonra sırasıyla;

2004 - Vf Ege (lee-wrangler) – Kalite Kontrol Amiri
2005 - Boydak Holding (istikbal-bellona) – Kalite Mühendisi

2006 - Penelope – Kalite Yönetim Şefi

2007 - Meyteks – Fason Üretim Müdürü

                                              
görevlerini üstlendi. Penelope de kendisinin hazırlayıp uyguladığı Kalite Kodu Atama Projesi ile şirketine 70.000 tl/yıl tasarruf sağladı.


2008'de YORKTRADE FOREİNG TRADE INSTITUTE'de E-Dış Ticaret Uzmanlık eğitimi aldı. İnternet teknolojisine merakıyla tanınan Kürşat Kazankaya, İnternet dünyasındaki birçok uygulamalardan faydalanarak kendine özgü Bütünleşik İnternet'ten Pazarlama Stratejileri geliştirdi.

 

2009 yıllından bu yana AYDIN BİLİŞİM HİZMETLERİ ve DIŞ TİCARET firmasının Genel Koordinatörlük görevini yürütmektedir. Bugüne değin ABH bünyesinde yaklaşık 1000 tane web sitesi yapılmış, 2019 yılı itibariyle 500'ün üzerinde aktif web sitesi yönetilmektedir.

 

2010 yılında SOKAK YAYINCILIK'tan “İnternet Pazarlamacısı” adlı kitabı yayımlanmıştır. 2019 yılında yine Sokak Yayın Grubundan "E-Ticaret ve Dijital Pazarlama" adlı eseri yayımlanmıştır. Bu eser Adnan Menderes Üniversitesi'nde ders kitabı olarak okutulmaktadır.


2012-2013 yıllarında AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ-Ekonomi Fakültesinin E-MBA  programını Onur dercesi ile tamamlamış ve yüksek lisans bitirme projesini “İNTERNET''TEN PAZARLAMA” üzerine vermiştir.


2014-2015 yıllarında, ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İşletme bölümü Doktora programına özel öğrenci olarak katılmıştır.


2018'de YORK UNIVERSITY (Amerika) ( on-line ) den AA not ortalaması ile DOKTORA derecesi almıştır. Doktora tezini "E-ticaret ve Dijital Pazarlama" konusu üzerine vermiştir.


B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır ve çeşitli şirketlerde LPG Mesul Müdürlük de yapmaktadır. 2017 yılından bu yana Aydın Denge Gazatesinde Bilişim köşesi yazmaktadır. 2018 yılı itibariyle İzmir merkezli P.B  PAN BİLİŞİM Eğitim & Danışmanlık şirketini kurmuştur.


Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir ve dijital pazarlama üzerine 50 den fazla sertifikaya sahiptir. Bir İnternet girişimcisi olarak birçok projeye imza atmış ve tüm birikimini gerek verdiği eğitimlerle gençlere gerekse danışmanlık yaptığı firma yetkililerine aktarmayı mutluluk saymaktadır.

PROJELERİNDEN BAZILARI                      KAZANÇ MODELİ

 • www.aydinbilisimhizmetleri.com .........................................Hizmet Satışı
 • www.panbilisim.com.tr ........................................................Eğitim ve Danışmanlık
 • www.interaktifticaret.net .....................................................Dropship Modeli
 • www.benimkozmetik.com ..................................................Satış Ortaklığı Modeli
 • www.turkiyetekstilrehberi.com ...........................................Üyelik Modeli
 • www.turkishtextilecenter.com ............................................Uzmanlık Modeli
 • www.aydinindirimliurunler.com ..........................................İlan Modeli
 • www.profesyonelbahisci.com ............................................Affilate Modeli
 • www.onlinesertifikaliegitimler.com ....................................Müşteri Bulma
 • www.satinalmarobotu.com ................................................Komisyon Modeli
 • www.osgblistesi.net ...........................................................Reklam Modeli
 • www.turkishfigs.net ............................................................E-ihracat Modeli

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:47/B Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İZMİR
0232 218 00 56
info@kursatkazankaya.com.tr
www.eticaretegitimi.net ©
X